Adnan Oktar'ın el konulan mal varlığı! Evi ve çiftliği inanılmaz

Adnan Oktar'ın 'suç örgütü lideri' olarak gözaltına alındığı operasyonla ilgili savcılıktan son dakika bir karar daha çıktı. Savcılık, Adnan Oktar'ın tüm malvarlığına el konulmasına karar verilirken, tüm şirketlerine de kayyum atandı.

Peki Adnan Oktar'ın serveti ne kadar? Mal varlığı listesinde neler var dersiniz. Şantaj çetesi kurmakla suçlanan Adnan Hoca, Cartier saat takıp, Armani, Ferre, Lacoste, Beymen ve Vakko'dan giyiniyor. Cherookee ve Mercedes otomobillere binen Adnan Oktar'ın Kandilli'de 180 derece Boğaz manzaralı 30 dönüm orman arazisine kurulmuş bir saray yavrusu evi var.

Kediciklerin sık sık havuz pozları ile gündeme gelen Kandilli'deki saray yavrusu ev pahalı mobilyalar ve çifte yüzme havuzları ile dikkat çekiyor. Altın varaklı mobilyalarla döşeli olan evde Adnan Oktar'ın oturduğu koltuk bile farklı.

 İnanılmaz bir güvenlik önlemi var : Adnan Oktar'ın gözaltına alındığı bu eve 750 metrelik özel bir yoldan geçiliyor. Yol boyunca uzanan ağaçların ve tellerin üzerinde 50'ye yakın güvenlik kamerası var. Ev bunların dışında bekçi köpekleri ile de korumaya alınmış.

  • Güncel 11 Temmuz 2018 18:18
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw gp

YORUM YAZIN Adnan Oktar'ın el konulan mal varlığı! Evi ve çiftliği inanılmaz videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro