Acun’un konuşması salondakileri kahkaya boğdu

Yıldız Teknik Üniversitesi İşletme Kulübü tarafından düzenlenen Yılın Yıldızları Ödül Töreni, Yıldız Teknik Üniversitesi’nin Davutpaşa Kampüsü Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Geceye 5 bin Yıldızlı öğrencinin oylarıyla ‘2015 Yılının En İyileri’ olarak belirlenen iş, medya ve sanat dünyasından ünlü isimler katıldı.

Gecede En Beğenilen Televizyon Kanalı seçilen TV8 kanalı adına ödülü kanalın sahibi Acun Ilıcalı aldı. Ödülü aldıktan sonra konuşma yapan Ilıcalı, “Hayatta bir kere ben şu olacağım diyerek hayallerinizin peşinde koşmayın, çünkü olmuyor. Bırakın hayat sizi ileriye götürsün. Şimdi 20 yaşındasınız, o yüzden kurduğunuz hayaller doğru hayaller değil. Benim babam bana Üniversiteye gidereceksin demişti, ama mezun olacaksın dememişti” şeklinde konuştu. Ilıcalı’nın konuşması ve öğrencilere tavsiyesi salonda bulunan katılımcıları kahkahaya boğdu.

  • Güncel 08 Ocak 2016 10:37
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw gp

YORUM YAZIN Acun’un konuşması salondakileri kahkaya boğdu videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro