29 Ekim Resepsiyonu'na hangi ünlüler katıldı?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla resepsiyon verdi. Resepsiyona ünlüler akın etti.

29 Ekim Resepsiyonu'na hangi ünlüler katıldı?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde dün akşam 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla resepsiyon verdi. Resepsiyona ünlüler akın etti. Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nin "kış bahçesi" olarak adlandırılan bölümünde düzenlenen resepsiyona, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan birlikte geldi.

29 Ekim Resepsiyonu'na hangi ünlüler katıldı?

Erdoğan çifti, salona gelişlerinin ardından TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Başbakan Binali Yıldırım ve eşi Semiha Yıldırım, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar ve eşi Şule Akar, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, eski Başbakan Tansu Çiller ve eşi Özer Uçuran Çiller, eski Başbakan Yıldırım Akbulut, eski TBMM Başkanları Bülent Arınç ve Köksal Toptan, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici ve eski bakanlardan Hasan Celal Güzel ile selamlaşarak sohbet etti.

29 Ekim Resepsiyonu'na hangi ünlüler katıldı?

Cumhurbaşkanlığı tarafından hazırlanan ve Cumhuriyet tarihini özetleyen kısa film gösteriminin ardından Erdoğan, selamlama konuşmasını yaptı.

29 Ekim Resepsiyonu'na hangi ünlüler katıldı?

Erdoğan çifti, daha sonra TBMM Başkanı Kahraman, Başbakan Yıldırım ve eşi, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Akar ile kendilerine ayrılan yerde oturarak bir süre sohbet etti, ardından salonu gezerek resepsiyona katılan davetlileri ağırladı ve hatıra fotoğrafı çektirildi.

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro