2017'de ev hayali kuranlara öneriler

2017 yılında birkaç püf noktaya dikkat ederek arzu ettiğiniz eve kolaylıkla kavuşabilirsiniz.

2017'de ev hayali kuranlara öneriler

Yıllardır hayalini kurduğunuz ev alma fikrini 2017 yılında gerçekleştirmeyi planlıyorsunuz. Araştırmalara devam ediyor, alımı ve satımı zor olan yüksek meblağlar ödeyerek alacağınız ev için doğru bir tercih yapmak istiyorsunuz.

2017'de ev hayali kuranlara öneriler

Bir kaç püf noktaya dikkat ederek arzu ettiğiniz eve kolaylıkla kavuşabilirsiniz. Ev almak isterken ihtiyacınız olacak ipuçlarını sizin için derledik.

2017'de ev hayali kuranlara öneriler

Bütçenize Uygun Kriterleri Belirleyin

Alacağınız evde sizin için gerekli olduğunu düşündüğünüz olmazsa olmaz ihtiyaçlarınızı tespit edin. Bulunduğu semt, oda sayısı, yaşı gibi özellikleri, ailenize ve yaşam standartlarınıza uygun olacak şekilde seçtiğinizden emin olun. Bu özelliklerin bütçenize uygunluğuna da dikkat edin. Gerekirse bazı kriterlerinizi esnetin.

2017'de ev hayali kuranlara öneriler

Faiz Oranlarına Dikkat Edin

Faiz oranları 2016'da büyük bir düşüş yaşadı. Öncesinde ev alanlar yeniden yapılandırma ve refinansman konusunda sıkıntılarla karşılaştı. Gerek faiz indirimleri, gerek de vergi avantajlarıyla 2017 emlak sektörü için avantajlı bir yıl olabilir. Kredi kullanarak ev alacaksanız faiz oranları yükseldikçe ödenmesi gereken aylık ödemelerin bir hayli arttığını göz önünde bulundurmalısınız. Bu yüzden ev aldığınız süreçteki faiz oranlarına çok dikkat etmeli, faiz oranı düşük bir zamanı tercih etmelisiniz.

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro