HABER /  MEDYA

Zuhal Topal'la Sofrada Sedef Isırgan kimdir kaynanası Yaşar Hanım nereli

Zuhal Topal'la Sofrada yarışmacıları arasında bulunan Sedef Isırgan ve kayınvalidesi Yaşar Hanım merak ediliyor. Peki Zuhal Topal'la Sofrada Sedef kimdir kaç yaşında? Yaşar hanım nereli? İşte Zuhal Topal'la Sofrada'da 25 Ekim 2018 tarihinin yarışmacıları...

Zuhal Topal'la Sofrada Sedef Isırgan kimdir kaynanası Yaşar Hanım nereli

Fox TV'nin sevilen yemek yarışması Zuhal Topal'la Sofrada'da 22-27 Ekim tarihleri arasında ter dökecek olan Sedef Isırgan ve kayınvalidesi Yaşar Hanım kimdir? Gelin hep beraber yeni yarışmacıları tanıyalım:

Sedef Isırgan ve Kaynanası Yaşar Hanım Kimdir? Perşembe günü yarışacak olan Sedef Isırgan 34 yaşında. Deneyimli olgun ve otoriter tavırlarıyla dikkat çeken yarışmacı, mutfakta tam bir canavar olduğunu söylüyor. Kayınvalidesi Yaşar Hanım ise zorluklarla dolu hayatına onlarca mücadele sıkıştırmış ağır başlı bir kayınvalide olduğunu söylüyor.

Zuhal Topal'la Sofrada yarışmacıları Duygu kimdir Nurten Hanım nereli Zuhal Topal'la Sofrada yarışmacıları Duygu kimdir Nurten Hanım nereli Zuhal Topal'la Sofrada yarışmacıları Duygu kimdir Nurten Hanım nereli Zuhal Topal'la Sofrada yarışmacıları Duygu kimdir Nurten Hanım nereli HABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

Zuhal Topal'la Sofrada Formatı: Dual Yapım tarafından hazırlanan program, hafta içi her gün ekranlara geliyor. Zuhal Topal yarışmacıların evlerine konuk oluyor ve gelinler kaynanalar takım halinde yarışıyor. Zuhal Topal'la Sofrada'ya Gelinim Mutfakta programının eve gidip gelmeli formatı diyebiliriz. 

Yorumlar