HABER /  MEDYA

Zuhal Topalla Sofrada Hülya kimdir sivri dilli kaynanası Halime Hanıma bakın

Zuhal Topal'la Sofrada yarışmacıları arasında bulunan Hülya ve Kayınvalidesi Halime Hanım merak ediliyor. Peki Zuhal Topal'la Sofrada Hülya kimdir kaç yaşında? Kaynanası Halime hanım nereli? İşte Zuhal Topal'la Sofrada'da 8 Kasım 2018 tarihinin yarışmacıları...

Fox TV'nin sevilen yemek yarışması Zuhal Topal'la Sofrada'da 5-12 Kasım tarihleri arasında ter dökecek olan Hülya ve Kayınvalidesi Halime Hanım kimdir? Gelin hep beraber yeni yarışmacıları tanıyalım:

Hülya Taşköprü ve Kaynanası Halime Hanım kimdir? 24 yaşındaki Hülya, perşembe günü ter dökecek. 2 yıllık evli olan yarışmacı, gerçek bir lezzet tutkunu olduğunu ileri sürüyor. Kayınvalidesi Halime Hanım ise sivri dilli ama bir o kadar da merhametli.

Zuhal Topal'la Sofrada yarışmacıları Melike kimdir Ayten Hanımın spor ayakkabı krizi Zuhal Topal'la Sofrada yarışmacıları Melike kimdir Ayten Hanımın spor ayakkabı krizi Zuhal Topal'la Sofrada yarışmacıları Melike kimdir Ayten Hanımın spor ayakkabı krizi Zuhal Topal'la Sofrada yarışmacıları Melike kimdir Ayten Hanımın spor ayakkabı krizi HABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

 Zuhal Topal'la Sofrada Formatı: Dual Yapım tarafından hazırlanan program, hafta içi her gün ekranlara geliyor. Zuhal Topal yarışmacıların evlerine konuk oluyor ve gelinler kaynanalar takım halinde yarışıyor. Zuhal Topal'la Sofrada'ya Gelinim Mutfakta programının eve gidip gelmeli formatı diyebiliriz.

ÖNCEKİ HABERLER
Hasta bakıcı maaşları 8 Kasım hangi illerde yattı?
Bill Gates geleceğin tuvaletini tanıttı! 200 milyon dolarlık proje
ABD'de silahlı saldırı onlarca ölü ve yaralı var
2018 KPSS Ortaöğretim sonuçları açıklandı
Ümit Özdağ aslen nerelidir eşi Burçin Özdağ ve çocukları
Çağrı filminde oynayan ünlü oyuncu Ali Ahmed Salem hayatını kaybetti
Yorumlar