Zor günler geçiriyor! Hande Erçel'den duygusal paylaşım

Hande Erçel'in sağlık sorunları nedeniyle tedavi gören annesi Aylin Erçel'in durumundan dolayı şu sıralar oldukça zor günler geçiriyor. Sosyal medya hesabından duygusal bir paylaşım yapan genç oyuncu, takipçilerinden dua istedi.

Zor günler geçiriyor! Hande Erçel'den duygusal paylaşım - Sayfa 1

Hayatının daha çok magazinel yönüyle gündeme gelen güzel oyuncu Hande Erçel şu sıralar oldukça zor günler geçiriyor. Erçel'in annesi Aylin Erçel, sağlık sorunları nedeniyle bir süredir tedavi görüyor. Annesine düşkünlüğü ile bilinen ve zor günler geçiren Erçel, sosyal medya hesabından duygusal bir mesaj paylaştı. Hastane odasında annesi ile el ele çekilmiş bir fotoğrafını paylaşan Hande Erçel, altına şunları yazdı:

110
Zor günler geçiriyor! Hande Erçel'den duygusal paylaşım - Sayfa 2

'ŞÜKRETMEYİ BANA SEN ÖĞRETTİN': Canım annem... Evrende her şeyin bir döngü olduğunu, sevginin, iyiliğin verdikçe çoğaldığını ve katlanıp seni bulduğunu, en zor sınavlarımızda bile yürekten şükretmeyi bana sen öğrettin.

210
Zor günler geçiriyor! Hande Erçel'den duygusal paylaşım - Sayfa 3

"Senin gözlerindeki yaşam sevincini gördükçe her şeyi göğüsleyebilirim ve kalbimdeki inanç tahmin bile edemeyeceğim bir güçle beni ayakta tutuyor."

310
Zor günler geçiriyor! Hande Erçel'den duygusal paylaşım - Sayfa 4

"Sen dünyanın en güzel en güçlü kadınısın... Biz, ablam, babam sen ve ben, hep birlikte bir çok şeyin üstesinden geldik yine geleceğiz. "

410