BIST 5.626
DOLAR 23,38
EURO 25,15
ALTIN 1.474,46
GÜNCEL

Yüzlerce yavrusunu üzerinde taşıyan örümcek kamerada

Yüzlerce yavrusunu üzerinde taşıyan örümcek sosyal medyada ilgi odağı oldu. Örümcek yüzlerce yavrusunu üzerinde taşıyordu. Yavrularıyla yürüyen örümcek güvenli bir yerde yavrularını indirdi.

Yurtdışında bir örümceği görüntüleyen aile şaşkınlıklarını gizleyemedi. Çünkü örümcek yüzlerce yavrusunu üzerinde taşıyordu. Yavrularıyla yürüyen örümcek güvenli bir yerde yavrularını indirdi.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Etiketler