BIST 10.471
DOLAR 32,79
EURO 35,09
ALTIN 2.452,94
GÜNCEL

Aslan Ailem tanıtım fragmanı EDHO'dan sürpriz isim

Yönetmen koltuğuna Ömer Uğur'un oturduğu aile dizisi Aslan Ailem, TRT1 ekranlarında izleyiciyle buluşacak. Dizide EDHO'dan da sürpriz bir isim de var.

Senaryosunu Nuray Uslu ve Ayça Mutlugil'in kaleme aldığı Aslan Ailem dizisinin oyuncu kadrosunda Zerrin Sümer, Benian Dönmez, Hakan Salınmış, Ferdi Sancar, Akın Akınözü, Fırat Altunmeşe, Bora Akkaş, Levent Özdilek, Burcu Özberk, Esra Sönmezer, Eda Şölenci, Mehmet Şeker ve İpek Özağan yer alıyor.

Çekimleri İstanbul Poyrazköy'de geçen dizinin yapımcılığını ise Es Film gerçekleştiriyor.

Dizinin genel koordinatörlüğünü Sibel Tuna, uygulayıcı yapımcılığını Zeynep Tuna üstlenirken, dizinin müziklerinde ise klarnet virtüözü Serkan Çağrı imzası yer alacak.

Bu ay izleyiciyle buluşacak yapımın konusu ise kısaca şöyle:

Vedat, karısı Hatice, annesi Hayriye ve üç tane erkek evladıyla otuz yıldır aynı çiftlikte yaşamaktadır. Ortanca oğulları Umut, bir kaç yıl önce daha merkezi bir yere taşınmıştır ama sık sık ailesini ziyarete gelir. Kardeşlerin en küçüğü Mutlu dışında hepsi ekmeklerini eline almıştır. Oğullarıyla gurur duyan Vedat, bu çiftlikte sakin ve huzurlu bir yaşam sürmektedir.

Burcu, iş adamı Tayfun Olgun’un fazlaca şımartılmış tek kızıdır. Kredi kartını sihirli değnek sanan Burcu’nun bir insanın hayal edebileceğinden daha lüks bir yaşamı vardır. Derken Tayfun, bir yolsuzluk suçlaması yüzünden yurt dışına kaçar. Böylelikle Burcu’nun yolu Aslan ailesiyle kesişir çünkü soruşturmayı yöneten komiser, evin iki numaralı oğlu Murat Aslan’dır.

Bir akşam Aslan ailesi tüm neşesiyle bahçede otururken Burcu çıkagelir. Çiftliğin boşaltılmasını ister. Vedat ve Hayriye dışında kimse bu kızın ne dediğini anlamamıştır. Zira Vedat’ın, Tayfun ile yıllar önceye dayanan bir sırrı vardır ve bundan ailesinin haberi yoktur.

Sitene Ekle