MEDYA

Yuvamdaki Düşman 1. bölüm 2. fragmanı

Yuvamdaki Düşman dizisi 1. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Yuvamdaki Düşman 1. bölümüyle 25 Ocak 2018 Perşembe akşamı Show TV'de olacak. Yuvamdaki Düşman'ın bu hafta yayınlanacak ilk bölümünde neler yaşanacak?

Yuvamdaki Düşman 1. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Yuvamdaki Düşman'ın ilk bölümünde neler olacak? Yuvamdaki Düşman 25 Ocak 2018 Perşembe akşamı Show TV'de...

Yuvamdaki Düşman; çocukluğundan beri özendiği, hayallerini kurduğu ve uğruna her şeyi göze aldığı hayata ulaşmaya bir adım kala tüm elde ettiklerini kaybeden genç bir kadının ve bu kadının hayatını yeniden kurmak için gözünü diktiği varlıklı ve mutlu bir ailenin hikayesi. Genç kadın yeni bebek sahibi olmuş bu aileye bakıcı olarak girip gizli planını uygulamaya koyunca neler olacak?

 Yuvamdaki Düşman’ın başrollerinde, Nebahat Çehre, Ece Çeşmioğlu, Pamir Pekin, Aslı Tandoğan yer alıyor.  Birbirinden farklı karakterlerin, farklı hikayelerinin anlatılacağı dizinin kadrosunda Pelin Öztekin, Hakan Dinçkol, Rıza Akın, Doğaç Yıldız, Cansu Türedi, Sultan Köroğlu Kılıç gibi başarılı isimler bir araya geliyor.

Sitene Ekle
Yorumlar