BIST 1.124
DOLAR 7,66
EURO 8,91
ALTIN 458,49

Yusuf Güney'in polislerle paylaşımı sosyal medyayı salladı harekata desteği TT oldu

Siyasi olaylara yaptığı yorumlar nedeniyle sıklıkla gündeme gelen şarkıcı Yusuf Güney, bir araya geldiği polislerle videosu internete düşünce çok konuşulanlar listesine girdi.

Son dönemde şarkılarından ziyade yaptıkları ve söyledikleri nedeniyle adından söz ettiren Yusuf Güney, Barış Pınar Harekatı devam ettiği sıralarda sosyal medya hesabından bir video paylaştı. Erzincan POMEM'e giden Güney'in polislere Komando Marşı söyletmesi çok konuşuldu.

Komando Marşı'nı coşkuyla söyleyen ve söyleten Yusuf Güney, Twitter'de kısa sürede TT listesine girdi. Güney ise videoyu kendi hesabından şu sözlerle paylaştı: 

Uykular haram: "Bir operasyon var bu gece.. Uykular haram, içimiz buruk dualarla sağ salim kahramanlarımızı beklemekteyiz. Sesi soluğu çıkmayan susan tüm soysuzlara gelsin Erzincan POMEM'deki kahraman polislerimizin kükreyişleri"

Yusuf Güney'in çok konuşulan paylaşımı

Çok mu şey istiyoruz?
Güney, geçtiğimiz gün de askerlerle çektirdiği bu fotoğrafı paylaşmış ve, "Düşman kapıya dayanmış kanlı işgalci planlarını masaya yatırmış sıra Türkiye'de diye haçlı çanlarını çalıyor. Kahraman TÜRK Askeri vatanı namusunu bayrağını korumak için yedi düvelle savaşa giriyor. Bizim bazı sözde popüler aydınlarımızdan çıt çıkmıyor. Çoğu suspus olmuş 'Ne gerek vardı şimdi ne güzel hayatımızı yaşıyoruz gerginlik yaratmaya' diyor. Bari şu zamanda duyarlı olun be çok mu şey istiyoruz?" ifadelerine yer vermişti.