MEDYA

Yok artık! 'Kız kardeşinin rahmi hanımına nakledilirse...'

Milli Gazete'nin ilahiyatçı yazarı Mevlüt Özcan'ın 2012 yılında organ nakline karşı çıktığı konuşmada 'Bir adamın kardeşinin rahminin, karısına nakledilmesi durumunda ne olacak' diye sorusunu gündeme getiriyor.

İlahiyatçı Prof. Dr. Faruk Beşer'in "Hastanelerde yoğun bakım üniteleri kadın ve erkek olarak ayrılmalı" çıkışı üzerine başlayan tartışma Milli Gazete'nin ilahiyatçı yazarı Mevlüt Özcan'ın 2012 yılında organ nakline karşı çıktığı konuşmayı tekrar gündeme getirdi. İslam Ulemasının organ nakline karşı olduğunu savunan Mevlüt Özcan, buna delil olarak da "Bir adamın kardeşinin rahminin, karısına nakledilmesi durumunda ne olacak" diye sorusunu gündeme getiriyor. Özcan, Akdeniz Üniversitesi'ndeki yüz ve kol nakline karşı çıkarken de ilginç ifadeler kullanıyor. Mevlüt Özcan'ın bu konuşması sosyal medyada tekrar en çok paylaşılan videolar arasına girdi...

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Yorumlar15 yorum