GÜNCEL

Dumandan zehirlenen kediyi kalp masajıyla hayata döndürdüler

Rusya'da çıkan bir yangında ölmek üzereyken itfaiyeciler tarafından kalp masajı ve oksijenle hayata döndürülen kedinin görüntüleri sosyal medyada yayıldı. İşte yürek burkan o görüntüler...

Rusya Federasyonu Acil Durumlar Bakanlığı (EMERCOM), Volgograd’ta bir apartmanda çıkan büyük yangında dumandan zehirlenen bir kediyi kalp masajı yaparak hayata döndürdü. Apartmanın merdiven boşluğunda bulunan ve nefes alamayan kediyi bulan görevliler, kalp masajının ardından oksijen tüpüyle kediye yardım etti. Kedinin sahibi ise gözyaşlarına boğularak dakikalarca kedisinin hayata dönmesini bekledi.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar