DÜNYA

Yılanla şaka olmaz dedirten görüntü!

Görüntülerin tam olarak nerede kaydedildiği bilinmiyor. Sosyal medyada yayınlanan görüntü de yılanla oynayan çocuk hayatının şokunu yaşıyor. Hiç ummadığı anda yılanın saldırısına uğrayan çocuğun yaşadığı şok cep telefonu kamerasına böyle yansıyor...

Dünyanın en tehlikeli sürüngenler arasında yer alan yılanla oynayan çocuk hayatının şokunu yaşadı. Görüntülerde bir çocuk yılanla gayet normal bir şekilde oynuyor. Ne oluyorsa bir anda oluyor ve çocuk hiç ummadığı bir anda yılanın saldırısına uğruyor. Neye uğradığını şaşıran çocuk yaşadığı şokla bir anda kaçmaya başladı. Cep telefonuyla kaydedilen görüntüler kısa sürede sosyal medyada viral oldu.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar