DÜNYA

Aldatılan kadın sevgilisini tekme tokat dövdü

Amerika Birleşik Devletleri'nde meydana gelen olayda, aldatılan kadın sevgilisini tekme tokat dövdü. O anlar saniye saniye böyle kaydedildi...

Görüntülerin adresi Amerika Birleşik Devletleri. Aldatılan kadın sevgilisinden öyle bir intikam aldı ki görenler şoke oldu. Kadın herkesin içinde sevgilisine tekme tokat girdi. O anlar saniye saniye cep telefonuyla kaydedildi. Görüntüler sosyal medyada kısa sürede yayıldı.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Yorumlar