GÜNCEL

Yılan ile dev çıyanın inanılmaz mücadelesi

Vietnam'da çekildiği belirtilen bir videoda yer alan dev çıyan ile piton yılanının nadir görülen kavgası bir kişi tarafından sosyal medyada paylaşıldı.

Vietnam'da eşine az rastlanan çıyan ile yılanın kavgasına ait görüntüde, iki taraf da üstünlük sağlamak için savaşıyor. Yılan vücudunu çıyanın etrafına sararken, çıyan da çok sayıdaki ayağını yılana bağlıyor. İşte çıyanın yılana karşı üstünlüğünü gösterdiğini o ilginç video.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar1 yorum