MAGAZİN

Yeşim Salkım: Kan görmek istiyor millet!

Show TV'de ekrana gelen Seda Sayan'la programının bu haftaki konuğu Yeşim Salkım oldu. Kızlarıyla birlikte programa katılan Salkım, Seda Sayan'la arasında geçen polemiği bir bir anlattı.

Seda Sayan'ın Show TV'de ekrana gelen programının bu haftaki konuğu uzun süredir polemik yaşadığı ve yakın zamanda bir yemekte barıştığı meslektaşı Yeşim Salkım oldu.Salkım önceki gün programa katılacağı için sosyal medyada kendisine yapılan eleştirilere de sert bir dille yanıt verdi. İşte o anlar...

(Türkiye merkezli olarak yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 11 site yer almaktadır. Bu siteler arasında gazeteciler, memurhaber, ekofinans, internetspor, elmaelma, haberoku, cevaplatv, haberciler, sinemakeyfi sporoku bulunuyor. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde Gündem, Siyaset, Spor, Magazin, Medya, Memur, Yaşam, Sağlık, Eğitim, Burç ve Son Dakika haberleri yer alıyor. İnternethaber.com sitesi Beşiktaş'ta Barbaros Bulvarı, Karahasan Sokak Numara 11'de hizmet veriyor.)

Sitene Ekle
Yorumlar