MEDYA

Yeşil Deniz 61. bölüm fragmanı

Yeşil Deniz dizisi 61. yeni bölümüyle 22 Şubat 2016 Pazartesi akşamı TRT 1'de olacak. Yeşil Deniz’in bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

Yeşil Deniz 61. yeni bölüm fragmanı yayınlandı; 22 Şubat 2016 Pazartesi akşamı TRT 1'de...


Sebahattin’in getirdiği son fotoğraf karesiyle birlikte Üsen, Deli Hikmet’in evinde olup bitenleri anlamıştır. Elindeki delillerle birlikte soluğu yeninden jandarmanın yanında alır. Neşe’yle Haşim’e çarşıda rastlayan Sibel ise Süleman’la evliliğinin son günlerine yaklaşıyor gibidir. İçini dökecek kimseyi bulamayınca duygularılarını Safiye’yle paylaşır.


Öte yandan baskın haberini alan sadıçlar yeniden telaşlı bir kovalamacanın içine düşmüştür. Radyoyu mecburen İsmail’lerin bahçesine taşırlar ancak bu kez yorulmuşlardır ve işi resmi izin alarak halledebilmenin bir yolunu ararlar. Babasını ziyarete giden Emine ise burada ansızın beklenmedik bir durumla karşılaşır. Fakat bu durum bir felaketten daha çok müjdeli bir gelişmenin habercisi gibidir.


Sadıçlar, radyolarını kurtarmanın bir yolunu bulabilecek midir? Emine müjdeli haberi öğrendiğinde ne yapacaktır? İsmail ve Yakut arasında beklenmedik bir yakınlaşma meydana gelirken talihsiz bir olay İsmail’i ve etrafındakileri nasıl derinden yaralayacaktır?

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar