GÜNCEL

Yer çekimine karşı gelen canlı

Sosyal medyada yayılan bir görüntü merak konusu oldu. Akan suya karşı adeta yer çekimine meydan okur gibi yukarı tırmanan canlının görüntüsü çok sayıda kişi tarafından izlendi.

Hindistan'da kaydedilen ve sosyal medyada yayılan bir görüntü ilginç görüntülere sahne oldu. Görüntülerde yüksekten akıtılan suyun akışına karşı tırmanan canlının görüntüsü izleyenleri hayrete düşürdü.

Söz konusu canlının bir ot olduğu ve yılanı andırdığı için yılan sanıldığı belirtiliyor. Hindistan'da şifa için kullanılan 'Garuda' bitkisinin kökü olduğu bilgisi verildi. Sosyal medyada yayılan görüntü merak konusu oldu.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Yorumlar