BIST 10.871
DOLAR 33,02
EURO 35,96
ALTIN 2.510,03
HABER /  GÜNCEL

Yeni İbo Muştak Avcı sesiyle hayran bıraktı Muştak Avcı kimdir?

Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses'e benzerliğiyle dikkat çeken Iraklı Türkmen inşaat işçisi Muştak Avcı sosyal medya fenomeni oldu. Muştak Avcı için Yeni İbo deniliyor. Canlı yayına katılan Avcı sesiyle herkesi kendisine hayran bıraktı. Yeni İbo Muştak Avcı kimdir? Ne iş yapıyor? Nereden geldi?

Abone ol

Sosyal medyada bir video ile fenomen olan Türkmen inşaat işçisi Muştak Avcı, Irak'tan 3 yıl önce Türkiye'ye geldi. İbrahim Tatlıses'e benzerliği ile dikkat çeken Avcı, " Yeni İbo" olarak adlandırılıyor. Muştak Avcı, Habertürk TV'ye canlı yayınına konuk oldu.

Sesi ile kısa sürede sosyal medyada dikkat çeken Muştak Avcı, düğün ve gazinolarda şarkı söyleyip geçimini sağlıyor. Avcı, 2.5 yıl önce videoya çekilen türküyle gönüllere taht kurdu.

İbrahim Tatlıses'i çok sevdiğini belirten Türkmen inşaat işçisi, "İbrahim Tatlıses'i dinleyerek büyüdüm." dedi. İbrahim Tatlıses'in adını duyurmasını sağlayan "Ayağında Kundura" şarkısını Avcı, Habertürk ekranlarında canlı söyledi.

Yeni İbo olarak adlandırılan Muştak Avcı, ses yarışmalarına başvurduğunu ancak eleme turunu geçemediğini belirtti. Türkmen inşaat işçisi Haluk Levent'ten teklif aldığını ama henüz kendisine ulaşamadığını ifade etti.

Sosyal medya yeni İbo Muştak Avcı'yı konuşuyor!