Yasak Elma setini karıştıracak aşk bombası! Eğer doğruysa...

Yasak Elma setini karıştıracak aşk bombası! Eğer doğruysa...

Yasak Elma dizisi hakkında her gün yeni haberler gelmeye devam ediyor. Dizi hakkında çıkan yorumlar reytingleri aşağı çekse de dizi setinde gerginlik devam ediyor. Diziden şimdi de yeni bir aşk iddiası geldi.

Yasak Elma setini karıştıracak aşk bombası! Eğer doğruysa... - Sayfa 1

Yeni sezona tartışma ve polemiklerle başlayan Yasak Elma dizisinden her gün yeni haberler gelmeye devam ediyor. Dizi setinde çıkan anlaşmalıklar ve başrol oyuncularının birbirleri ile konuşmaması her hafta reytingleri eritiyor.

Yasak Elma setini karıştıracak aşk bombası! Eğer doğruysa... - Sayfa 2

Senaristler diziyi kurtarmak için senaryonun yönünü değiştirse de dizi 1. sezondaki reyting başarısına bir türlü ulaşamıyor. Dizi setinden gelen son haberde ise Talat Bulut, Eda Ece ve Şevval Sam için hakkında konuşmama kararı çıkarttı.

Yasak Elma setini karıştıracak aşk bombası! Eğer doğruysa... - Sayfa 3

ŞİMDİ İSE YENİ BİR AŞK BOMBASI: Yasak Elma dizisinden bugün yeni bir haber daha geldi. Dizinin başrollerinde olan ve Halid'in eşi Yıldız'ı canlandıran oyuncu Eda Ece ile Alihan karakterine hayat veren Onur Tuna ile aralarında yeni bir aşk başladı. Setten gelen yeni habere göre ikili aşklarını gözlerden uzak yaşamayı tercih ediyor...

Yasak Elma setini karıştıracak aşk bombası! Eğer doğruysa... - Sayfa 4

EĞER BU AŞK İDDİASI DOĞRU İSE... Eğer Onur Tuna ve Eda Ece arasındaki aşk iddiası doğru ise buna en çok dizide Zeynep ile Alihan'ı birbirine çok yakıştıran dizinin 'Zeyhan' fanları üzülecek.