BIST 1.441
DOLAR 8,31
EURO 10,08
ALTIN 491,00
MEDYA

Vuslat 12. bölüm 2. fragmanı

Vuslat dizisi 12. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Vuslat 12. yeni bölümüyle 1 Nisan 2019 Pazartesi akşamı TRT 1'de olacak. Vuslat'ın bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

Vuslat 12. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Vuslat'ın yeni bölümünde neler olacak? Vuslat 1 Nisan 2019 Pazartesi akşamı TRT 1'de...

Aziz, babası ve annesinin devleştirdiği holdingin başında tek yönetici olarak bulunmakta ve kendi dünyasında Tanrıcılık oyunu oynamaktadır. Feride’ye âşık olduğu andan itibaren kendini ve hayatı sorgulamaya başlar. Ancak Aziz konumundaki biri için vazgeçmesi gereken çok fazla şey vardır.

Feride; babası, üvey annesi ve kardeşleri ile birlikte sakin bir hayat yaşamaktadır. Faik Süheyla ile birlikte açtığı terzi dükkanını çalıştırmakta ancak Hasibe’nin bitmez tükenmez istekleri ve çocukların masraflarına yetişememektedir. Feride babasına yardım etmek para için bir butikte çalışmaya başlar. Böylece baba kız evi geçindirmek için didinmektedir.

Feride bir gece Aziz’in işlediği ve bariz bir şekilde örtbas ettiği bir cinayetlere şahit olur. Polise şikâyet etmekte kararlıdır. Ancak Feride polise gideceği anda, kardeşi Fırat’ın da işin içinde olduğunu öğrenir. Aziz, tek başına savaşan bu kızı bir böcek gibi ezmeye yetecek kadar güçlüdür. Feride ise ne yapacağını bilmez bir halde.

Bu karışık süreçte Aziz, Feride’ye âşık olacak; Feride de Aziz’e ilgi duymasına rağmen gururu Aziz’e yaklaşmasına engel olacaktır. İki aşığın önce kendilerini aşmak gibi bir engeli vardır. Aşklarını kabullendikten sonra da bu aşkın imkansızlığı ile yüz yüze kalacaklardır.

Sitene Ekle
ÖNCEKİ VİDEOLAR
İstanbullu Gelin 78. bölüm fragmanı
İstanbul'da kanlı gece: Cadde ortasında vuruldu!
İzmir'de otomobilde kanlı infaz: Miras kavgasında kuzeni tarafından öldürüldü!
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Besni'de kulağıma kirli haberler geliyor
Kuzgun 7. bölüm 3. fragmanı
Sen Anlat Karadeniz 46. bölüm 2. fragmanı
Diriliş Ertuğrul 141. bölüm 2. fragmanı
26 Mart Türkiye Gündemi yeni
Kayseri Havaalanı'nda silah sesleri duyuldu yaralı polisler var
Ahmet Mahmut Ünlü'den sağduyu çağrısı
Yorumlar