MEDYA

Vatanım Sensin'in güzeli Yıldız'ın bahtsız kaderi!

Vatanım Sensin oyuncusu Pınar Deniz'in senaryo gereği, dizideki harika oyunculuğunu ön plana çıkaran video sosyal medyada büyük ilgi gördü...

Vatanım Sensin dizisindeki harika oyunculuğuyla ön plana çıkan Pınar Deniz, senaryo gereği yaşadığı hüzünlü kaderi tek videoda birleşti! Pınar Deniz, Beyaz Show ekibi tarafından hazırlanan videoyu büyük bir keyifle izledi.

------------------------------------------------------------------------------

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Yorumlar