Ünlü sanatçı Demet Akalın soyuldu orkidine varana kadar...

ACARKENT'te oturan Demet Akalın hacizle gündeme gelen ultra lüks villasında soyuldu, onu en çok şoke eden ise hırsızın kimliği oldu?

Demet Akalın milyon dolarlık ultra lüks villasında bir türlü rahat yüzü göremedi. Acarkent'teki evi aldığı günden beri başı beladan kurtulmayan ünlü isim, bu kez de hırsız şoku yaşadı. Demet Akalın'ı şoka sokan ise hırsızın kimliği oldu. Twitter hesabından olayı duyuran Demet Akalın, adeta çıldırdı ve bela okudu.

Demet Akalın, dün gece saatlerinde Twitter hesabından “Bela mı okuyum bu saatlere kadar beni böyle uykusuz bıraktığın için. İnşallah en ağır cezayı alırsın” yazdı. Hayranları ise merak içinde Akalın'a ne olduğunu sorunca ünlü şarkıcı patladı: 'soyuldum' deyip detayları anlattı.

Demet Akalın'ın bir çanta dolusu mücevherini, parasını ve kıyafetlerini çalan hırsız Acarkent villalarında güvenliği alarma geçirdi. Mücevher ve paralarla kaçmaya çalışan hırsızı güvenlik personeli kısa sürede yakalayınca Demet Akalın çok daha büyük bir şok yaşadı. Zira hırsız tanıdıktı...

ORKİDİNE VARANA KADAR...
Demet Akalın'ı ultra lüks Acarkent villalarında soyan kişi evinde çalışan kadın çıktı. Demet Akalın yakalanan çalışanını görünce çıldırdı. Ünlü sanatçı twitter hesabından :
-'Orkidine varana kadar alıp düşünürsen böyle oluyor. Artık güven yok! İyilik yapmak yok!!! Bu nedir yaa şu saatte ayaktayım!"