Ünlü oyuncu Cansel Elçin striptizci oluyor! Oğluna bakmak için yapacak

Son olarak reytinglerde tutunamayan 'Ağlama Anne' adlı dizi ile sevenlerinin karşısına çıkan Cansel Elçin, yeni oyununda striptizci bir babayı canlandıracağını söyledi.

Hatırla Sevgili adlı dizide Ahmet karakterini canlandıran Cansel Elçin, adını bu sayede geniş kitlelere duyurmayı başarmış ve ardından Gönülçelen ve Eve Dönüş gibi dizilerde oynamıştı. Son olarak geçtiğimiz gün Nişantaşı'nda görüntülenen Cansel Elçin, sevenlerine yeni projesi hakkında bilgi verdi.

Bir tiyatro oyunu ile sahneye çıkmayı planlayan Elçin,  "Önümüzdeki sezonda çok ilginç bir oyun ve rol ile izleyici karşısına çıkacağım. Parasız kalan ve oğluna bir şeyler yapmak isteyen ama yapamayan bir babayı canlandıracağım. Bu baba parasız kalınca, barlarda striptizci olarak çalışmaya başlayan bir adam olacak" dedi.

Peki Cansel Elçin kimdir?:  Elçin, 20 Eylül 1973 tarihinde İzmir Tire’de doğmuştur. Babası bir terzidir. İlkokul 1 ve 2’yi Tire’de okudu. 8 yaşında ailesi ile birlikte gittiği Paris’te yaşamını devam ettiren Cansel Elçin, ilk ve orta eğitimini Paris’te Lycée Racine’de tamamladı.

Lisede dil ve edebiyat okudu. Sonra üniversiteye başladı ama 6 ay sonra bıraktı. 90’lı yıllarda bir süre ticaretle uğraştı. Türkiye’den Denizli ve Bursa’dan getirdikleri bornoz, çarşaf, tekstil gibi ürünleri büyük zincir mağazalara sattı.