MEDYA

Ufak Tefek Cinayetler'de şoke eden anlar! Merve'nin Müthiş Oyunu!

Ufak Tefek Cinayetler dizisi yayınlanan son bölümüyle izleyicilerine gerilimli dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Pelin, Merve'yi yok etmek için Serhan-Oya aşkına el attı. Pelin'in planında olacak bu iş ve Merve bitecekti.

Ufak Tefek Cinayetler dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine heyecanlı anlar yaşattı. Dizinin yayınlanan son bölümünde Burcu'nun efsane hamlesi izleyicileri şoke etti. Merve'den de dev bir plan geldi ve bu planı hayran olmamak elde değildi. İki değişik tür kadın, iki farklı hareket planı... Merve'nin Serhan'ı farklı, Oya'nınki farklı. Peki kim ona iyi geliyor? Serhan'ın kimi istediği belli ama Oya'nın düşmanı büyük! Savaşması lazım. Üstelik bu defa ciddi bir müttefiki var Oya'nın; Pelin!

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Yorumlar