Ufak Tefek Cinayetler Pelin'in aşkı Cihan Yenici kimdir

Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Bade İşçil'in canlandırdığı Pelin karakterinin Tunç Hoca ile yakınlaşmasının ardından, Tunç Hoca'nın kim olduğu merak edilir oldu. Ufak Tefek Cinayetler'in Tunç Hocası Cihan Yenici kimdir, nereli, kaç yaşında? İşte detaylar

Ufak Tefek Cinayetler Pelin'in aşkı Cihan Yenici kimdir - Sayfa 1

Ekranlarda Ufak Tefek Cinayetler fırtınası tam gaz devam ediyor. Star TV ekranlarında yayınlanan, senaryosunu Meriç Acemi'nin yazdığı Ufak Tefek Cinayetler, yayınlandığı günden bu yanan izleyici kitlesini kat be kat arttırarak yoluna devam etti. 4 kadının ekseni etrafında dönen dizi, sondan başladı bildiğiniz üzere. Başta bir cinayet sahnesi ile başlayan dizi aslında bir cinayetin anatomisini ve perde arkasını anlatıyor bizlere. Dizideki birbirinden fettan 4 kadın karakter ise diziyi keyifli hale getiriyor.

Ufak Tefek Cinayetler Pelin'in aşkı Cihan Yenici kimdir - Sayfa 2

Bu dört kadın karakterden biri Bade İşçil'in canlandırdığı Pelin... Ancak Taylan ile evli olan Pelin'in oğlunun hocası ile yakınlaşması büyük bir sürpriz yarattı. Bildiğiniz üzere Tunç Hoca'nın Pelin'e bir ilgisi vardı ancak Pelin ona taviz vermiyordu. Ta ki 12.bölüme kadar. Pelin'in Tunç Hoca'ya sarılıp ağlaması ile işler değişecek. Pelin Tunç Hoca'ya bu denli yaklaşınca herkes Tunç Hoca'nın kim olduğunu merak eder oldu. Gelin Tunç Hoca'yı başarıyla canlandıran yakışıklı oyuncu Cihan Yenici'yi biraz daha yakından tanıyalım.

Ufak Tefek Cinayetler Pelin'in aşkı Cihan Yenici kimdir - Sayfa 3

CİHAN YENİCİ KİMDİR? Ufak Tefek Cinayetler ile gözümüze çarptı ama Cihan Yenici aslında uzun süreden beri ekranlarda olan bir isim. 24 Şubat 1983 doğumlu yakışıklı oyuncu Cihan Yenici İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Resmi web sitesinde karadenizli bir aileden geldiğini ve kalabalık bir kuzen topluluğu ile birlikte keyifli çocukluk yıllarını İstanbul’da geçirdiğini belirtmiştir.

Ufak Tefek Cinayetler Pelin'in aşkı Cihan Yenici kimdir - Sayfa 4

Üsküdar Anadolu Lisesi mezunu oyuncu 8 yıl kadar profesyonel olarak Fenerbahçe Spor Kulübü alt yapısında basketbol oynamıştır. Lise döneminde müzik ilede haşır neşir olan Cihan Yenici’nin kendisine ait söz ve müziği olan bir çok şarkısı bulunmaktadır.