Ufak Tefek Cinayetler dizisine bomba transfer bakın kim geliyor

Star TV'nin gözde dizisi Ufak Tefek Cinayetler'de Arzu karakterini oynayan Tülin Özen, geçen hafta diziden ayrılmıştı, onun yerine diziye bakın kim geliyor.

Ufak Tefek Cinayetler dizisi Star TV'de yeni dönemde reytinglerde istediği başarıyı gösteremiyor. Arzu karakterine hayat veren oyuncu Tülin Özen'in diziye vedası sonrasında yapımcılar yeni oyuncu arayışına girdiler. Diziye taze kan katmak için teklif götürülen isim ise bomba biri...

MERYEM UZERLİ GELİYOR : Dizi kulislerine düşen haberlere göre başrollerinde Bade İşçil, Gökçe Bahadır ve Aslıhan Gürbüz'ün olduğu dizide, boşalan kadro için Meryem Uzerli'ye teklif gitti. Meryem Uzerli'nin bu teklife sıcak baktığı, ancak ücretini euro üzerinden istediği öğrenildi. Yapımcılar ünlü oyuncu ile bu konuda uzlaşmaya çalışıyor.

Meryem Uzerli geçen sezon da Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz dizisinde rol almıştı. Suzi karakterine hayat veren Meryem Uzerli izleyici tarafından hayli beğenilmişti.

Muhteşem Yüzyıl dizisindeki rolü sonrasında etkili bir yapımda başrolde yer alamayan Meryem Uzerli tutan yapımlara sonradan dahil olması ile biliniyor. Eşkiya'dan sonra Ufak Tefek Cinayetler'den gelen teklif de bunun son örneği oldu.