GÜNCEL

Uçuş görevlisi uçaktan böyle düştü!

Uçağa yükleme yapan bayan görevli 10 metreden boşluğa düştü. O anlar güvenlik kamerası tarafından saniye saniye böyle görüntülendi.

Çin'in Henan eyaletinin başkenti Zhengzhou'daki Xinzheng Uluslararası Havaalanı'nda ucağa eşya yüklemesi yapan bayan uçuş görevlisi korkunç bir iş kazası yaşadı. Boeing 737 uçağın kapısında 10 metre boşluğa düşen görevlinin ciddi yaralanmalara maruz kaldığı ve göğüs kemiğinde çok sayıda kırık olduğu açıklandı. O anlar güvenlik kamerası tarafından saniye saniye böyle görüntülendi.

-------------------------------------------------------------------------------
(Türkiye merkezli olarak yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 11 site yer almaktadır. Bu siteler arasında gazeteciler, memurhaber, ekofinans, internetspor, elmaelma, haberoku, cevaplatv, haberciler, sinemakeyfi sporoku bulunuyor. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde Gündem, Siyaset, Spor, Magazin, Medya, Memur, Yaşam, Sağlık, Eğitim, Burç ve Son Dakika haberleri yer alıyor. İnternethaber.com sitesi Beşiktaş'ta Barbaros Bulvarı, Karahasan Sokak Numara 11'de hizmet veriyor.)

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar