TV8'den O Ses Türkiye sürprizi! Jüriye Yıldız Tilbe yerine gelene bakın!

TV8'den O Ses Türkiye sürprizi! Jüriye Yıldız Tilbe yerine gelene bakın!

TV8 kanalının en popüler yarışması O Ses Türkiye'nin 2018 yılı yeni jürisi belli oluyor. Yıldız Tilbe'nin yerine O Ses Türkiye'ye Seda Sayan geldi.

TV8'den O Ses Türkiye sürprizi! Jüriye Yıldız Tilbe yerine gelene bakın! - Sayfa 1

O Ses Türkiye TV8 kanalında yeni yayın dönemine başlamaya hazırlanırken jürisini değiştirdi. 2018 - 2019 sezonunda O Ses Türkiye'nin jüri koltuğuna oturacak son isim de belli oldu. Bu isim Yıldız Tilbe'nin yerine geldi. Medya kulislerine düşen habere de göre de yeni jüri üyesi Seda Sayan oldu.

TV8'den O Ses Türkiye sürprizi! Jüriye Yıldız Tilbe yerine gelene bakın! - Sayfa 2

ÖNCE GÖKHAN ÖZOĞUZ GİTTİ: Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu Tv8'de ekrana gelen 'O Ses Türkiye' yarışmasının yeni sezonunda jüride değişikliğe gidildi. Önce, 5 yıldır programda olan Gökhan Özoğuz, müzik çalışmaları nedeniyle ekipten ayrıldığını duyurdu. Ardından da Yıldız Tilbe, sosyal medya paylaşımı ile programda yer almayacağının bilgisini verdi.

TV8'den O Ses Türkiye sürprizi! Jüriye Yıldız Tilbe yerine gelene bakın! - Sayfa 3

GÖKHAN'IN YERİNE BEYAZ GELDİ... Athena Gökhan'ın yerine ekibe şovmen Beyazıt Öztürk dahil oldu. Beyaz'ın 'O Ses' sunuculuğu teklifine 'hayır' deyip, jüri koltuğunda oturmayı tercih ettiği belirtiliyor.

TV8'den O Ses Türkiye sürprizi! Jüriye Yıldız Tilbe yerine gelene bakın! - Sayfa 4

YILDIZ TİLBE DE VEDA EDİNCE... O Ses Türkiye kadrosuna geçen yıl dahil olan Yıldız Tilbe, ekranda beklenen reytingi verememiş olacak ki bu sene jüri listesinde yer almadı. Herkes onun yerine kim gelecek diye merak ediyordu.