BIST 1.311
DOLAR 8,19
EURO 9,85
ALTIN 473,26
GÜNCEL

Türkiye'nin en büyük şehir hastanesi açıldı

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'nin en büyük hastanesi olan Kayseri Şehir Hastanesi'nin açılışını yaptı.

Sağlık Bakanlığı ve kamu-özel iş birliğiyle başlatılan "Şehir Hastaneleri Projesi" kapsamında, hizmet vermeye başlayan 4 şehir hastanesine bir yenisi daha eklendi.

EN BÜYÜK ŞEHİR HASTANESİ OLACAK 5'inci olarak açılacak olan ve en büyük şehir hastanesi olma özelliğini taşıyan Kayseri Şehir Hastanesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla hizmet vermeye başladı.

5 YILDIZLI OTEL KONSEPTİYLE DÜZENLENDİ Çevresindeki Sivas, Nevşehir, Kırşehir ve Niğde gibi illere de sağlık hizmeti verecek olan hastane, 4 ana hastane binası ile fizik tedavi ve adli tıp birimlerini kapsıyor. 5 yıldızlı otel konseptiyle inşa edilen Kayseri Şehir Hastanesi, modern hizmet anlayışıyla hastalarını tedavi etmeye başlıyor.

Akıllı teknolojik sistemlerle donatılmasıyla dikkatleri çeken hastaneye acil hastalar helikopter ambulansla getirilirken, doğrudan ameliyathaneye veya yoğun bakım odalarına ulaşılabiliyor.

7/24 HİZMET VEREN ÇAĞRI MERKEZ Hastanede sağlık hizmetleri Bakanlık personeli; idari, teknik ve temizlik gibi hizmetler ise özel sektör kanalıyla yürütülecek. 7/24 hizmet verecek olan çağrı merkezi ile hastaneye istedikleri her an ulaşabilecek olan hastalar ve yakınları vakit kaybetmeden hizmet alabilecek.

Sitene Ekle
Etiketler
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Batman da sele teslim oldu
Beklenmeyen dolu hazırlıksız yakaladı
Nerelisin sorusuna verdiği cevapla sosyal medyayı salladı
Erdoğan'dan flaş sözler! Birileri fesat kaynatıyor
Elleri kelepçeli mahkum mahkemeden kaçıp kendini boşluğa bıraktı
Öğrencilerin üzerine yıldırım düştü: 12 yaralı var
Yunanistan'da gözaltına alınan işçide yeni gelişme
Dehşet anları! Leopar köpeğe böyle saldırdı
Ankara'da sel felaketi araç üzerinde can pazarı
Dehşet anları! Önce bıçakladılar sonra öldüresiye dövdüler
Yorumlar