HABER /  DÜNYA

Trump şeklinde uyuşturucu hap ele geçirildi!

Almanya’nın Osnabrück şehrinde Donald Trump'ın kafası şeklinde 5 bin adet uyuşturucu hap ele geçirildi. Rutin araç kontrolünde ele geçirilen hapların Hollanda’dan Almanya’nın Hannover şehrine götürülmek üzere yola çıktığı belirtildi.

Almanya'da polis, geçen cumartesi gecesi Osnabrück şehrinde rastgele trafik kontrolü yapan polis, bir minibüsü durdurdu. Aracın içini kontrol eden polis memurları, 5 bin adet ecstasy uyuşturucu hap ele geçirdi. Söz konusu hapların, ABD Başkanı Donald Trump'ın kafasının şekline sahip olduğu görüldü. Hapın bir yüzüne Trump'ın suratı çiziliyken, arka yüzünde de adı yazılıydı. Tabletlerin sokaktaki satış değerinin ise 46 bin dolar civarında olduğu aktarıldı.

Olayın ardından 51 yaşındaki sürücü ile 17 yaşındaki oğlunun gözaltına alındığı duyuruldu. Kimliği bilinmeyen ikilinin, uyuşturucu hapların üretildiği yer olduğu belirtilen Hollanda'dan, Almanya'nın Hannover şehrine doğru gitmekte olduğu kaydedildi. Geçen ay da Trump şeklinde hapların ele geçirildiği ve derin internette satıldığı belirtilmişti.

ÖNCEKİ HABERLER
Manisa'da yıldırım dehşeti: 1 ölü, 6 yaralı!
Barzani, ABD Savunma Bakanı'nı böyle karşıladı!
Şiddetli sağanak Marmara'yı fena vurdu
Barcelona saldırısıyla ilgili şok itiraf
İstanbul'da bir hakim evinde ölü bulundu!
Tuna Arman ne yazdı tarikat paylaşımı olay oldu
Yorumlar 4 yorum