BIST 1.469
DOLAR 7,39
EURO 8,95
ALTIN 436,81

TRT 1 o diziyi yayından mı kaldırıyor hem de o yapım yüzünden

TRT 1'in perşembe akşamları yayınlanan iddialı dizisi Mehmetçik Kut'ül Amare 15 Şubat Perşembe akşamı yayınlanmadı. Peki Mehmetçik Kut'ül Amare neden yayınlanmadı? Mesut Yar bununla ilgili ilginç bir iddiaya köşesinde yer verdi.

Daha önce yeni gelen dizilerin hemen bitirildiğine çok defa şahit oldu. Türkiye'deki televizyon izleyicisi yeni gelen dizilere sabır kotasını çok az tanıyor ve eğer severse tam seviyor, sevmezse ipe götürüyor. Bu her kanal için geçerli. TRT 1, her dizisine sahip çıkması ile biliniyor malumunuz, izlenmeyen dizilerine bile uzun bir süre şans tanıyor.

Son zamanlarda çok fazla biten dizi haberi alıyoruz. Ya aniden yayından kaldırılıyor ya da ani final kararı alıp apar topar bitiriyor. Bu kez kurban TRT 1'in bir dizisi ve bu kez ipinin çekilme nedeni başka bir yapım olabilir.

İddianın sahibi Mesut Yar. Aslında tam olarak Mesut Yar bir sonuca ulaşamasa da bu dizinin final yapabilme ihtimali yüksek.

MEHMETÇİK KUT'ÜL AMARE YAYINDAN KALDIRILACAK MI? '“Mehmetçik Kut’ül Amare” (TRT 1) dün yayınlanmadı. Yapımcı firmanın yaptığı açıklamayı TRT kurumsal “teknik bir aksaklıktan ötürü” diye teyit ederek duyurdu...