TRT 1 Diriliş Ertuğrul'un final tarihi belli oldu geleceği kararsız

Hem TRT 1 ekranlarının hem de Türkiye'nin en çok konuşulan dizilerinden biri olan ve fenomene dönüşen Diriliş Ertuğrul'un final tarihi belli oldu. Dizinin yapımcısı Mehmet Bozdağ ise Diriliş Ertuğrul hakkında kafaları oldukça karıştıran o açıklamayı yaptı.

TRT 1 Diriliş Ertuğrul'un final tarihi belli oldu geleceği kararsız - Sayfa 1

Hem TRT 1 ekranlarının hem de Türkiye'nin en çok konuşulan dizilerinden biri olan ve fenomene dönüşen Diriliş Ertuğrul'un final tarihi belli oldu. Dizinin yapımcısı Mehmet Bozdağ ise Diriliş Ertuğrul hakkında kafaları oldukça karıştıran o açıklamayı yaptı. Gelecek sezon Diriliş Ertuğrul olacak mı? Engin Altan Düzyatan dizide kalacak mı? Anlaşılan o ki yapımcının kafası hayki karşık. Peki Diriliş Ertuğrul ne zaman final yapacak? İşte tüm ayrıntılar.

110
TRT 1 Diriliş Ertuğrul'un final tarihi belli oldu geleceği kararsız - Sayfa 2

Televizyon Gazetesi'nin haberine göre, TRT 1’in reyting rekortmeni fenomen dizisi Diriliş Ertuğrul hakkında son haftalarda ortaya atılan iddialara yanıt geldi. Başrol oyuncusu Engin Altan Düzyatan’ın sezon sonunda ‘Diriliş Ertuğrul’dan ayrılacağı iddiaları, dizinin hayranlarını şoke etti. Dizinin yapımcısı Mehmet Bozdağ, bu konuya açıklık getirdi.

210
TRT 1 Diriliş Ertuğrul'un final tarihi belli oldu geleceği kararsız - Sayfa 3

İşte Diriliş Osman açıklaması; Mehmet Bozdağ, ‘Diriliş Ertuğrul’un bu sezon final yapacağı yönündeki iddialar hakkında, “Dizinin kesin finaliyle ilgili bir malumat yok. Daha ben de tam karar vermiş değilim. Ama yavaş yavaş Diriliş Ertuğrul, Osman’a doğru ilerleyecek. En büyük hayallerimden bir tanesi Diriliş Osman’ı yapmak. Ertuğrul’dan sonra Osmangazi’nin hikayesini anlatmak. Çalışıyorum, şu anda okumalar devam ediyor. Yazın coğrafi geziler yapacağız, bu bölgeleri tamamıyla gezeceğiz. Niyet olursa Ertuğrul’dan daha büyük bir proje ‘Diriliş Osman’ doğacak. Dizinin finali Bilecik’te olabilir bilmiyorum, ama belki ‘Diriliş Osman’ veya ‘Ertuğrul’un finalini burada oyuncularla beraber, seyirciyle beraber izleyebiliriz” şeklinde konuştu.

310
TRT 1 Diriliş Ertuğrul'un final tarihi belli oldu geleceği kararsız - Sayfa 4

Sezon finali ne zaman? Mehmet Bozdağ, dizinin sezon finalinin 6 Haziran’da yayınlanacağını resmen açıkladı.

410