Trilyonları vardı şimdi odunculuk yapıyor 1 lokma ekmeğe muhtaç

'Ustat Micky' olarak bilinen Michael Carroll, 19 yaşında lotodan 9,7 milyon sterlin (68 milyon TL) kazandı, ama ilişki partileri, kadınlar, eğlence derken tüm servetini kısa sürede tüketti. Şimdi bir lokma yemeğe muhtaç yaşıyor.

Trilyonları vardı şimdi odunculuk yapıyor 1 lokma ekmeğe muhtaç - Sayfa 1

Michael Carroll, 2002 yılında bir piyango bileti sayesinde 9.7 milyon sterlin kazandı. 'Haydan gelen huya gider' misali Michael bey kazandığı bu parayla pek çok kişinin yapacağı gibi yatlar, katlar almak yerine; tüm parayı, uyuşturucu, grup cinsel ilişki partileri ve kumarda harcadı.

Trilyonları vardı şimdi odunculuk yapıyor 1 lokma ekmeğe muhtaç - Sayfa 2

Michael, 2003'te birlikte olduğu sevgilisi Sandra'yla evlendi, üstelik Sandra hamileydi. Ancak kısa bir süre sonra ayrıldılar. Sandra, Michael'ın, yaşam tarzından iğrendiğini, fahişelerle onu defalarca aldattığını söyledi. Yaptıkları bir anlaşmaya parasının 1,4 milyon poundunu Michael'dan aldı.

Trilyonları vardı şimdi odunculuk yapıyor 1 lokma ekmeğe muhtaç - Sayfa 3

Sandra gittikten sonra 'The Grange' olarak adlandırılan beş yataklı Norfolk konağına taşındı. Kadınlar Michael'ın evinin kapısına gelip, beraberlik teklif ediyordu. Michael'ın anlattıklarına göre, bir gecede en az 8 kadınla beraber oluyordu, bu yüzden ona 'Üstat Micky' diyorlardı.

Trilyonları vardı şimdi odunculuk yapıyor 1 lokma ekmeğe muhtaç - Sayfa 4

Şampanya, kokain ve kadınlarla dolu partilere ayda 50.000 pound harcama yapıyordu. Bu uyuşturucu partileri yüzünden polis, defalarca evine baskın yaptı. Önce para cezasına çarptırıldı. Sonra hep olaylara karıştı.