GÜNCEL

Trabzon'da büyük panik! Havalimanı kapatıldı

Trabzon Havalimanı'ndan kalkan ambulans uçağın pilotu, kısa süre sonra arıza gerekçesiyle acil iniş istedi. Havalimanı geçici süre ile uçuş trafiğine kapatıldı.

Trabzon Havalimanı'ndan kalkış yapan ambulans tipi uçak, acil iniş koduyla geri dönüş yaptı. İçinde hasta bulunan uçağın arızalandığı belirtildi. Havalimanı geçici bir süre uçuş trafiğine kapatıldı.

HAVAALANI KAPATILDI: İçinde hasta taşıyan uçakta teknik arıza yaşandığı ve yakıtını bitirmek için havada tur attığı öğrenildi. Trabzon Havalimanı'na yaklaşık 20 dakikadır iniş ve kalkışlara izin verilmiyor.

TRABZON'A GELEN UÇAK ORDU'YA YÖNLENDİRİLDİ: İstanbul'dan 09.25'te havalanan Pegasus Havayolları'nın PGT4DN sefer sayılı TC-ASP tescilli Boeing 737-82 tipi Trabzon uçağı, Ordu Giresun Havalimanı'na yönlendirildi.

GÜVENLİK ÖNLEMLERİ ALINDI:Trabzon Havalimanı'nda güvenlik önlemleri alındı.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar 1 yorum