BIST 1.212
DOLAR 7,81
EURO 9,26
ALTIN 482,48
GÜNCEL

Tonlarca kerestenin altında can verdiler

Çin'de taşıma kapasitesinden fazla yüklenen kamyonet, sürücüsünün kontrolünden çıkarak devrildi. O sırada yoldan geçen iki kişi ise kazadan kaçamayınca, aracın kasasından dökülen tonlarca kerestenin altında kaldı.

Olay Çin'de meydana geldi. Kamyonete taşıma kapasitesinden fazla yük yüklenmesi sonucunda, kamyonet sürücüsünün kontrolünden çıkarak devrildi. O sırada yoldan geçen iki kişi ise kazadan kaçamadı ve kamyonetin kasasından dökülen tonlarca kerestenin altında kaldı. Çevredekilerin yardımıyla kerestelerin altından çıkarılan iki adam hayatını kaybetti. O anlar saniye saniye kameraya yansıdı.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar