BIST 1.335
DOLAR 7,83
EURO 9,44
ALTIN 459,57

'Tek başıma yatıyorum' diyen Demet Akalın'dan bomba Okan Kurt itirafı

Evlerine haciz gelmesinin ardından apar topar boşanma kararı alan ve şimdilerde birlikte yaşamaya devam eden Demet Akalın, Okan Kurt ile yeniden evlenip evlenmeyeceği hakkındaki iddialara son noktayı koydu.

Okan Kurt'un şirketinin geçtiğimiz yıl iflas ettiği söylentisinin ardından Demet Akalın'la taşındıkları yeni evlerine haciz gelmişti. Kurt ve Akalın ikilisi, bu sebeple 6.5 yıllık evliliklerini noktalamıştı.

Bir süre ayrı kalan ikilinin gizlice görüştükleri ortaya çıkmış ve en sonunda da barıştıkları gün yüzüne çıkmıştı. Şimdilerde Okan Kurt'u 'sevgili' olarak gören Demet Akalın, bugün katıldığı Tv8'deki Gel Konuşalım programında eski eşi ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. 

Kurt ile yeniden evlenmeyeceğini kesin bir dille söyleyen Demet Akalın, bu şekilde her şeyin daha güzel olduğunu anlattı. Akalın, canlı yayında özel hayatı hakkında şunları söyledi:

Demet Akalın'dan bomba Okan Kurt itirafı

Okan'ın umrunda değil: "Okan'la tekrar evlilik olmaz, böyle güzel. İstemiyorum hiçbir şey. Okan böyle şeyleri sormuyor, umuru bile değil. Ben kavga dövüş falan sevmem. Kocamın birisiyle kırıttığı falan kulağıma gelmedi.