Tecavüze uğradığını açıklamıştı! Lady Gaga'dan bir itiraf daha geldi

Tecavüze uğradığını açıklamıştı! Lady Gaga'dan bir itiraf daha geldi

Lady Gaga, 19 yaşındayken tecavüze uğradığını daha önce itiraf etmişti. Ünlü şarkıcı bu defa, tecavüz olayı sonrasında yakalandığı hastalığı açıkladı.

Tecavüze uğradığını açıklamıştı! Lady Gaga'dan bir itiraf daha geldi - Sayfa 1

Dünyaca ünlü şarkıcı Lady Gaga, Vogue dergisinin Ekim 2019 sayısı için objektif karşısına geçti ve 19 yaşında yaşadığı tecavüz olayı ve sonrasında olanlarla ilgili konuştu. Şarkıcılığın yanı sıra oyunculuk da yapan ve en son A Star is Born filminde Bradley Cooper’la başrolleri paylaşan 32 yaşındaki Gaga, yıllar önce başına gelen tecavüz olayı sonrasında çok büyük sıkıntılar yaşadığını anlattı.

Tecavüze uğradığını açıklamıştı! Lady Gaga'dan bir itiraf daha geldi - Sayfa 2

İki yıl önce verdiği bir röportajda, bir müzk prodüktörü tarafından tecavüze uğradığı günden itibaren travma sonrası stres bozukluğu (PTSD) yaşadığını açıklayan Lady Gaga, bu defa sahip olduğu fibromiyalji hastalığını bu olayın tetiklediğini söyledi.

Tecavüze uğradığını açıklamıştı! Lady Gaga'dan bir itiraf daha geldi - Sayfa 3

YILLARCA HERKESTEN SAKLAMIŞ: Lady Gaga tecavüze uğradığını yıllar boyunca herkesten sakladığını ve kimsenin durumunu bilmediğini söylerken, olay yıllar sonra açığa çıktığındaysa, neredeyse bir canavar doğduğunu ve yaşadığı sıkıntılardan kurtulmanın yolunun da bu canavarla yüzleşmek olduğunu itiraf etti.

Tecavüze uğradığını açıklamıştı! Lady Gaga'dan bir itiraf daha geldi - Sayfa 4

Lady Gaga yaşadığı psikolojik sorunların kendisine fiziksel olarak da zarar verdiğini söyleyerek, "Kendimi sürekli bir dönme dolapta gibi hissediyorum. Sanki her an yere çakılacak gibiyim” dedi.