HABER /  YEREL

Tahammülsüzlük! Afişteki erkek dansçıyı boyayıp...

İZMİT'teki bir alışveriş merkezinde açılan dans okulunun afişinde yer alan erkek dansçının üzeri boyanarak, yanına 'Edep' yazıldı. Anadolu Ateşi'nin yıllardır afişlerinde kullandığı erkek dansçının üzerinin boyanmasına görenler tepki gösterdi.

İzmit'te bulunan bir alışveriş merkezinde Anadolu Ateşi Dans Okulu açıldı. Dans okulunun afişleri kentin birçok yerinde yer aldı. Gölcük Atatürk Bulvarı üzerinde bulunan durakta bulunan panoda Anadolu Ateşi'nin yıllardır organizasyonlarının duyurusunda kullandığı erkek dansçının fotoğrafı kullanıldı. Posterin bulunduğu panoda erkek dansçının bulunduğu kısım cam yüzeyin üzerinden sprey boya ile boyanırken, yanına da 'Edep' yazısı yazıldı.

'TUHAF BİR BAKIŞ AÇISI'
Gölcük'te en çok kullanılan duraklardan birinde dansçının üzerinin boyanmasına anlam verilemedi.Bir bölge sakini, "Anadolu Ateşi yıllardır bu fotoğrafı kullanıyor. Erkek dansçı çıplak değil. Ancak vücut hatlarının görünmesi sanıyoruz birilerini rahatsız etmiş ve 'Edep' yazmışlar. Kabul edilebilir bir durum değil. Çirkin bir durum, tuhaf bir bakış açısı. Ayrıca duraktaki cam panoyu da boyayarak zarar vermiş oldular" dedi.

AFİŞ YENİLENDİ
Olay üzerine reklam firması yetkilileri harekete geçti. Firma görevlileri, Gölcük Atatürk Bulvarı'ndaki durakta bulunan panonun cam yüzeyine sıkılan sprey boyayı temizleyerek, yırtık afişi değiştirdi.

ÖNCEKİ HABERLER
Sık yıkamak saç dökülmesini arttırıyor
Erdoğan: Bugünlere çarpışa çarpışa geldik
Bakan Pakdemirli'den 'şarbonlu hayvan' açıklaması
Arı kovanları yandı: Yangını söndürenlere arılar saldırdı!
Çin o iddiayı yalanladı! Afganistan'daki kamp...
Hızlı tren bilet zammı 2020 yeni YHT bilet fiyat listesi
Yorumlar 3 yorum