MEDYA

Survivor'da yürekler ağza geldi: Hakan hastaneye kaldırıldı!

Survivor 2018'in 16 Şubat Cuma akşamı yayınlanan bölümünde parkurda talihsiz bir kaza yaşayan Hakan tedbir amaçlı hastaneye kaldırıldı.

Survivor 2018'in 16 Şubat Cuma akşamı yayınlanan bölümünde  Hakan ile Nihat'ın mücadelesinde Hakan talihsiz bir kaza yaşadı. Acı içerisinde yerde kalan Hakan tedbir amaçlı hastaneye kaldırıldı.

(Türkiye merkezli olarak yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 11 site yer almaktadır. Bu siteler arasında gazeteciler, memurhaber, ekofinans, internetspor, elmaelma, haberoku, cevaplatv, haberciler, sinemakeyfi sporoku bulunuyor. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde Gündem, Siyaset, Spor, Magazin, Medya, Memur, Yaşam, Sağlık, Eğitim, Burç ve Son Dakika haberleri yer alıyor. İnternethaber.com sitesi Beşiktaş'ta Barbaros Bulvarı, Karahasan Sokak Numara 11'de hizmet veriyor.)

Sitene Ekle
Yorumlar