MEDYA

Survivor'da Yağmur ile Adem arasında tansiyon yükseldi!

Survivor 2018'in 6 Nisan Pazar akşamı yayınlanan bölümü dokunulmazlık oyununda Yağmur ile Adem arasında tansiyon yükseldi.

Survivor 2018'in 6 Nisan Pazar akşamı yayınlanan bölümü dokunulmazlık oyununda Merve Aydın ile Nagihan Karadere'nin mücadelesi sırasında Yağmur Banda ile Adem Kılıççı arasında oyun kenarında tansiyon yükseldi.

(Türkiye merkezli olarak yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 11 site yer almaktadır. Bu siteler arasında gazeteciler, memurhaber, ekofinans, internetspor, elmaelma, haberoku, cevaplatv, haberciler, sinemakeyfi sporoku bulunuyor. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde Gündem, Siyaset, Spor, Magazin, Medya, Memur, Yaşam, Sağlık, Eğitim, Burç ve Son Dakika haberleri yer alıyor. İnternethaber.com sitesi Beşiktaş'ta Barbaros Bulvarı, Karahasan Sokak Numara 11'de hizmet veriyor.)

Sitene Ekle
Yorumlar