Survivor'da büyük kavga kanlı bitti Acun Ilıcalı Yusuf ve Hikmet'i diskalifiye...

Survivor Türkiye-Yunanistan'ın Salı akşamı yayınlanan bölümünde Yusuf ve Hikmet arasında büyük bir kavga gerçekleşirken, Acun Ilıcalı'nın iki yarışmacıyı diskalifiye edip etmeyeceği merak konusu oldu.

Acun Ilıcalı'nın patronu olduğu Tv8 kanalında yayınlanan Survivor Türkiye-Yunanistan'ın önceki akşam yayınlanan 54. bölümünde ipler gerildi. Ödül oyununda karşı karşıya gelen Yusuf ve Hikmet'in oyun sonundaki kavgası kanlı bitti. Hikmet'in burnu kanarken, Acun Ilıcalı'nın ikiliye hangi cezayı vereceği soru işareti olarak kaldı.

İkinci ödül oyunu sırasında Hikmet ve Yusuf arasında büyük gerginlik yaşandı. Oyun sonunda Yusuf, Hikmet'in kafasına halkayı takınca ortalık karıştı. Hikmet ise oyun halkasını Yusuf'a fırlattı. İkili arasında fiziki müdahaleler yaşandı. Takım arkadaşları ise ikiliyi ayırmakta büyük zorluk yaşadı.

İzleyiciler korku dolu anları ekran başında izlerken Hikmet ve Yusuf, arkadaşlarının bir şekilde araya girmesinin ardından taraflarına gönderildi. Yaşanan olay sonrası açıklama yapan Acun Ilıcalı, ilk olarak iki yarışmacıyı oyun alanından çıkardı. 

Kavga sonrası iki yarışmacının da diskalifiye konusu gündeme gelirken Acun Ilıcalı ikili hakkındaki resmi kararını daha sonra açıklayacağını söyledi. Öte yandan Yusuf ve Hikmet'in sevenleri de kavgadan sonra sosyal medyada birbirlerine girdi.