MEDYA

Survivor yeni bölüm tanıtımı yayınlandı! Sinirler geriliyor

Survivor 64. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. 6 Mayıs Pazar akşamı ekrana gelecek olan bölümde yarışmacılar dokunulmazlık oyunuyla karşı karşıya geliyor. İşte Survivor 2018'in 64. yeni bölüm tanıtımı

Survivor 2018, 6 Mayıs 2018 Pazar akşamı 64. bölümüyle ekrana gelecek. Acun Ilıcalı'nın sunduğu dokunulmazlık oyununda Ünlüler ve Gönüllüler takımı zorlu bir parkurda mücadele edecek. Öte yandan iki takımın da kaderini belirleyecek oyunda, yarışmacılar arasındaki gerilim artacak. 

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI:  Survivor 2018'in 63. bölümünde ilk dokunulmazlık oyunu oynandı. Oldukça çetin bir mücadeleye sahne olan zorlu mücadeleyi 7-4'ten 6-0'lık bir seriyle dönen Gönüllüler takımı kazandı ve 1. dokunulmazlığın sahibi oldu.

Bireysel Dokunulmazlığı kazanan isim ise Mustafa Kemal Kurt oldu. Mustafa'nın ismi konseyde yazılamadı ve  1 elenme adayını belirledi. ,

ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Survivor'da 1. dokunulmazlık oyunu sonrası gözler eleme adaylarına çevrildi. Ünlüler takımından seçilen eleme adayları belli oldu. Yapılan konsey sonrası 1. eleme adayı Elif Şadoğlu oldu. Bireysel Dokunulmazlığı kazanan Mustafa Kemal Kurt ise Merve Aydın'ın ismini verdi.

Sitene Ekle
Yorumlar 1 yorum