MEDYA

Survivor 5 Mayıs 2018 haftanın 2. eleme adayı belli oldu!

Survivor 5 Mayıs 2018 yeni bölümde haftanın 2. eleme adayı kim oldu? Bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Mustafa Kemal, ikinci eleme adayını belirledi. Survivor'da haftanın ikinci eleme adayı Merve oldu.

Survivor 2018'de Dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımında bireysel sembolü kazanan Mustafa Kemal ikinci eleme adayını belirledi. Mustafa Kemal, konseyde Merve'nin adını söyledi. 

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar