Survivor Turabi kendisini tehdit eden Murat Özarı'yı topa tuttu

Survivor yarışmasıyla adını duyuran Turabi Çamkıran, kendisini tehdit eden Murat Özarı ve Survivor Panaroma ekibini topa tuttu.

Survivor’un eski yarışmacılarından Turabi Çamkıran’ın "Bizler bizden önceki yarışmacılar sayesinde Survivor'dan ekmek yedik. Bizden sonrakiler de bizim sayemizde ekmek yiyor" açıklaması Survivor Panaroma programında gündeme gelince ortalık karıştı. Programın yorumcularından Murat Özarı, Turabi’nin bu sözlerine “O kısa pantolonla dolaşırken biz yorumcuyduk.” şeklinde yanıt verdi. Turabi de sosyal medya hesabından peş peşe açıklamalar yaparak Özarı ve diğer sunucuları topa tuttu.

'Survivor Panaroma' programında konuşan Murat Özarı, "Benim sayemde ortada falan derse yarın biz de konuşuruz. Kardeşime buradan hafifçe bunları söyleyim. 'Benim sayemde o masada oturuyorlar' diyor. O zaman futbolcular olmasa futbol yorumcuları da olmaz. Ben de burada Survivor yorumcusuyum. Turabi kısa pantolonla dolaşırken biz yorumcuyduk. Bizim de bir kariyerimiz ve kişiliğimiz var. Çok da sallarsa yarın biz de devreye gireriz. Hafif hafif topa girsin, konuşsun ama benim sayemde oradalar derse olmaz." ifadelerini kullandı.

Bu sözlerinin ardından küplere binen Turabi, sosyal medya hesabından art arda açıklamalar yaparak Murat Özarı ve diğer sunuculara ateş püskürdü. Özarı’ya "Sen hayırdır lan beni tehdit ediyorsun.” diyen Turabi, ardından şunları dile getirdi;

“Konuş lan. Hodri meydan. Geri çekilen sizin gibi olsun. Girin lan devreye. Bu saatten sonra ben de konuşucam. Siz orda ben 3 sene aç kaldığım için, bütün survivorlar aç kaldığı için ekmek yiyosunuz. Bi de bize laf ediosun. Tehdit ediosun.”