MEDYA

Survivor Merve sayıyı aldı kendini yere bıraktı! 'Parmağımı kırdım'

Dokunulmazlık oyununda Damla karşısında sayıyı alan Merve, oyun sonu parmağımı kırdım diyerek kendini yere bıraktı.

Survivor'da sona yaklaşılırken, oyunlarında zorluk seviyesi her geçen gün artıyor. Dokunulmazlık oyununda karşı karışıya gelen Merve ve Damla'nın mücadelesi nefes kesti. Damla karşısında sayıyı alan Merve, oyun sonunda ayak parmağımı kırdım diyerek kendisini yere bıraktı.
Parmağının acımasına rağmen dokunulmazlık oyunu bırakmayan Merve, daha önceden de o parmağına darbe aldığını söyledi. Survivor doktoru Metin Kuş, Merve'nin parmağına soğutucu spreyle tedavi uyguladı.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Yorumlar