BIST 9.693
DOLAR 32,50
EURO 34,69
ALTIN 2.499,53
MEDYA

Survivor 6 Mayıs 2018 kim elenecek?

TV8 yarışması Survivor'da bu hafta kim elendi sorusunun yanıtı Ünlüler takımından Elif Şadoğlu, Merve Aydın ve Turabi Çamkıran arasından çıkacak. Survivor'dan elenen isim kim olacak? SMS oylaması sonuçları 7 Mayıs 2018 Pazartesi akşamı açıklanacak.

Survivor'da bu hafta kim elendi sorusunun yanıtı 3 isim arasından çıkacak. Cumartesi ve Pazar günleri oynanan dokunulmazlık oyunları Ünlüler takımı yarışmacılarını eleme potasına çıkardı. Bu hafta 3 isim için toplu SMS oylaması sonuçlarına bakılacak.

İlk dokunulmazlığı Ünlüler takımı kaybetmiş, eleme adayı olarak da Elif Şadoğlu ve Merve Aydın isimlerini vermişlerdi. İkinci dokunulmazlığı da Ünlüler takımı kaybetti ve bir eleme adayı daha çıkarmak zorunda kaldı.

Survivor 2018'in 6 Mayıs Pazar akşamı yayınlanan bölümü dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımında yarışmacılar birer arkadaşlarının isimlerini yazdı ve yarışmacıların oyları sonucunda üçüncü eleme adayı da Turabi Çamkıran oldu.

İsimlerin belirlenmesinin ardından Elif Şadoğlu, Merve Aydın ve Turabi Çamkıran, toplu SMS oylaması sonuçlarını beklemeye başladı. Survivor 2018'de bu hafta elenecek olan isim 7 Mayıs 2018 Pazartesi akşamı açıklanacak.

Sitene Ekle