MEDYA

Survivor 3 Haziran 2018 haftanın ikinci eleme adayı belli oldu

Survior 2018'de bu haftanın ikinci eleme adayı kim? sorusunun cevabı belli oldu. Bireysel dokunulmazlık sembolünü kazanan Mustafa Kemal, ikinci eleme adayının ismini konseyde açıkladı. İşte Survivor 2018'de bu haftanın ikinci eleme adayı

Survivor 2018'in 87'nci bölümünde haftanın ilk dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. Peki Survivor'da 2. dokunulmazlığı kim kazandı? Eleme adayları kimler oldu?

MOR ODA ÖDÜLÜ KİMİN OLDU? Dün akşam oynanan Mor oda ödülünde galip gelen taraf Gönüllüler takımı oldu. Gönüllüler takımı mor odada nefis bir yemek ile buluştular.

SURVIVOR'DA 1. DOKUNULMAZLIK KİMİN OLDU? Survivor'da bu akşam oynanan 1. dokunulmazlık oyunu adeta nefesleri kesti. Son saniyeye kadar başa baş giden zorlu oyunu 10-9 kazanan Gönüllüler takımı eleme gecesi öncesi büyük bir avantaj elde etti.

SURVIVOR'DA İKİNCİ ELEME ADAYI KİM OLDU? Survivor'da 1. dokunulmazlık oyunu sonrası gözler ilk eleme adaylarına çevrildi. Sevilen yarışmada yapılan oylama sonucunda ilk eleme adayı Turabi Çamkıran oldu. 2. eleme adayı ise bireysel dokunulmazlığı alan Mustafa Kemal söyledi ve bu isim de Ümit Karan oldu.

Sitene Ekle
Yorumlar