MEDYA

Survivor 3 Haziran 2018 haftanın ilk eleme adayı belli oldu

Survivor 2018'de bu haftanın ilk eleme adayı kim? sorusunun cevabı belli oldu. Oynanan ilk dokunulmazlık oyunu sonrası kaybeden taraf olan Ünlüler takımı, yaptıkları oylama sonucunda eleme adayını belirledi. İşte Survivor 2018'de bu haftanın ilk eleme adayı

Survivor 2018'in 87'nci bölümünde haftanın ilk dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. Peki Survivor'da bu haftanın ilk eleme adayı kim oldu? İşte yanıtı...

MOR ODA ÖDÜLÜ KİMİN OLDU? Dün akşam oynanan Mor oda ödülünde galip gelen taraf Gönüllüler takımı oldu. Gönüllüler takımı mor odada nefis bir yemek ile buluştular.

SURVIVOR'DA 1. DOKUNULMAZLIK KİMİN OLDU? Survivor'da bu akşam oynanan 1. dokunulmazlık oyunu adeta nefesleri kesti. Son saniyeye kadar başa baş giden zorlu oyunu 10-9 kazanan Gönüllüler takımı eleme gecesi öncesi büyük bir avantaj elde etti.

SURVIVOR'DA İLK ELEME ADAYı KİM OLDU? Survivor'da 1. dokunulmazlık oyunu sonrası gözler ilk eleme adaylarına çevrildi. Sevilen yarışmada yapılan oylama sonucunda ilk eleme adayı Turabi Çamkıran oldu.

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar